Featured

поетично-музичний захід

У День Української Державности в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека відбувалось чудове дійство - з ініціативи художнього керівника капели "Заграва" Ольги Куник проходив поетично-музичний захід !
Гостей та працівників книгозбірні привітала керівник бібліотеки Оксана Кумецька , наголосивши , що інноваційні бібліотеки - це майданчики для культурно- просвітницьких заходів та осередки творчості , що так затребувано зараз в громадах , що так символічно в день відзначення тисячолітньої історії України !
Featured

Микола Бандрівський в ЛОНПБ про археологічні розкопки у підземеллях львівських храмів…

27 червня 2024 року в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека (клуб «Вивчаємо видатні постаті України»; вул. Зелена. 24) відбулася зустріч з доктором історичних наук, старшим науковим співробітником відділу археології Інституту українознавства ім. Івана Крип’явича НАН України Миколою Бандрівським, який прочитав лекцію на тему «Археологічні розкопки у підземеллях львівських храмів: у пошуках першопочатків Львова».
Учасників заходу привітала керівник книгозбірні Оксана Кумецька, яка підкреслила, що нам потрібно не тільки вивчати видатні постаті України, але й історію рідного міста Львова.
Featured

Творча зустріч з Олегом Рибчинським в ЛОНПБ

11 червня 2024 року в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека (клуб «Вивчаємо видатні постаті України»; вул. Зелена, 24) відбулася творча зустріч з медиком і письменником Олегом Рибчинським (1949 р.н.).
На зустріч прийшли представники творчої інтелігенції. Зокрема: Дзвенислава Чабан-Леус (медик, поетеса, ініціатор зустрічі); Валентина Лотоцька (поетеса); Оксана Романишин (викладач німецької мови, яка досліджує галицьких німців); Євген Козак (продюсер, режисер), Михайло Кондрин (голова «Братства пам’яті героїв»), Микола Сінтюк (критик творів Олега Рибчинського) та ін.
Featured

ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ

Сьогодні в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека відбулась непересічна подія - творчий діалог Віктора Проданчука - скульптора , кераміста та графіка в одній особі !
Адже в стінах книгозбірні впродовж травня-червня триває експозиція ART PRODANCHUK, і сьогодні пан Віктор поділився синергією своїх проєктів з поціновувачами його творчості - гостями бібліотеки !
Featured

130 років львівському електричному трамваю : презентація Олександра Арістархова в ЛОНПБ

04 червня 2024 року Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека (вул. Зелена, 24) тішилася зустріччю з Олександром Арістарховим, працівником історичного музею. Він завітав у клуб "Вивчаємо видатні постаті України", щоб розповісти про історію львівського електричного трамвая, якому 31 травня 2024 року виповнилося 130 років.
Гостя та учасників клубу привітала керівник книгозбірні Оксана Кумецька, зазначивши, що в клубі варто вивчати не тільки видатні постаті України, але й визначні події, зокрема - початок регулярного руху електричних трамваїв у Львові (1894).

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти