БІБЛІОТЕКА - ПОРТАЛ СИЛИ, СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ ТА ДЖЕРЕЛО , ЩО НАПОВНЮЄ ЖИВИЛЬНОЮ СИЛОЮ ІНТЕЛЕКТУ !

Сьогодні Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека зустрічала гостей Львова, котрі ознайомлювалися з історією вулиці Зеленої на екскурсії Тетяни Казанцевої !
Ми радо знайомили учасників з історією палацику, де розміщена наша книгозбірня, зі структурою та фондами бібліотеки !
Окрема сторінка нашої презентації - музейна кімната В.Ольхом'яка! Особисті речі та неопрацьований Архів відомого фотохудожника - це завжди приваблює допитливих відвідувачів !

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ЛЬВІВСЬКИХ ЕКСКУРСОВОДІВ

Сьогодні відбулась чергова, вже третя лекція-екскурсія в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека , організована для львівських екскурсоводів задля популяризації роботи книгозбірні .

Роксолана Гавалюк – гостя ЛОНПБ. Презентація книги про Моцарта-сина

28 лютого 2024 року в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека (клуб «Вивчаємо видатні постаті України»; вул. Зелена, 24) відбулася презентація книги "Моцарт-син. Життя Франца Ксавера у подорожньому щоденнику і листах» (- Львів: Видавництво Старого Лева, 2023. – 568 с.), яку провела музикознавиця, викладачка теоретичних дисциплін ЛДМУ ім. С. Людкевича, наукова редакторка книги Роксолана Гавалюк.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЮЛІЄЮ КУРТАШ-КАРП

відбулась у Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека 21 лютого. Спілкування з відомою українською поетесою було присвячене вшануванню Героїв Небесної Сотні, день пам’яті про яких відзначається в Україні щорічно 20 лютого.
Вшанування Героїв, полеглих за ідеали демократії і майбутнє України, цьогоріч проходить під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв!». Пам’ять про героїзм українських захисників, глибока вдячність тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає суверенітет України, є проявом патріотичної свідомості, любові до Вітчизни. І хоч під час зустрічі не звучали слова цього гасла, весь виступ Юлії Мар’янівни був ними пронизаний.
Надзвичайно зворушливі слова поетеси про Майдан та майданівців, про їх героїзм, віру, силу та мужність звучали з її уст проникливо, глибинно проникаючи у серця присутніх.

21 лютого - Всесвітній день екскурсовода.

Саме екскурсоводи відкривають цей чарівний світ для нас — світ, що наповнений захопливими історіями, унікальною культурою та визначними досягненнями просвітництва.
Саме сьогодні, у Всесвітній день екскурсовода , Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека приймала у себе в гостях львівських екскурсоводів , запрошених Миколою Хилюком .

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти