Андрій Клімашевський про Івана Левинського

17 листопада 2023 року в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека (клуб «Вивчаємо видатні постаті України»; вул. Зелена, 24) відбулася зустріч із заступником директора з наукової роботи Інституту народознавства НАН України, кандидатом мистецтвознавства, редактором книги «Керамічний код Івана Левинського в естетичному вимірі українця кін. ХІХ - поч. ХХ ст.» (- Львів, Харків, 2020. – 256 с.), науковцем, якому пощастило віднайти і зібрати дерев’яний кивот з майоліковими вставками, який був виготовлений на фабриці Івана Левинського за проєктом Олександра Лушпинського – Андрієм Клімашевським.

«StopRussia | MRIYA»

       Проект MRIYA (https://mriya.social/) –це ініціатива з протидії російським
окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за
допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.
      На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє
російській агресії в Інтернеті.

БІБЛІОТЕКА - ОСВІТНЬО-КОМУНІКАТИВНИЙ ХАБ

25.11.2022 в приміщенні Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека наші гості та користувачі, які так полюбили наші заходи, полюбили спілкування та обмін інформацією, люди, котрі вимушено приїхали до Львова, залишивши свої домівки через військову агресію, самоорганізувались та за підтримки заступниці директора Оксани Кумецької провели тренінг «Поняття інтелектуальної власності».

Інформаційні ресурси в системі освіти

alt21 століття, у якому зараз живемо, кидає нам виклик у всьому: встигнути за часом, за подіями, за інформацією. Особливо важливо володіти необхідною інформацією, бо ж давно відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом.

 

 

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти