УСІ МИ РОДОМ ІЗ ДИТИНСТВА

Вчора , 23 січня 2024 року Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека приймала чудових гостей - дітей та дорослих Центру «Я Маріуполь» Львів .
Захід проходив в рамках проєкту «Усі ми родом із дитинства» ГО «Всесвіт з Україною» на чолі з Світланою Мерзловою .
З вітальним словом до учасників звернулась Оксана Кумецька , керівник бібліотеки та розповіла маріупольцям про програму заходу, про книгозбірню, про освітні проєкти , які бібліотека пропонує своїм користувачам .
Опісля учасникам презентували Кінний клуб Капріоль . Перед гостями виступила директор Клубу Галина Кондратенко та розповіла про те , яку вони проводять благодійну програму для дітей ВПО та дітей наших військових, які екскурсії проводять на конюшню для груп діток, де розказують про породи коней, які є масті, скільки років коні живуть, для чого їх розводять, яка є амуніція для коней.
В Клубі діти навчаються правильно біля коня себе поводити, дізнаються , як почистити ,як коника сідлати, вивести на двір. Також Кінний клуб організовує літні табори, де діти мають змогу більше здружитися між собою, завести нових друзів, навчитися самостійності.
Головна запрошена гостя заходу - талановита юна письменниця Оля Вовк захопливо презентувала свою книгу «Літанка» та навчила діток «бути дощем» , мріяти про власні замки та казкових героїв !
Чудовою родзинкою для учасників став майстер-клас мистецтва Оригамі від Людмили Маркової , яка навчила діток і дорослих з Маріуполя виготовляти «сердечка» і «клюви» ! Щиро дякуємо пані Людмилі за таку можливість !
І на завершення бібліотекарі ознайомили гостей з книгозбірнею :
- Наталя Звольська , завідувач відділу науково- консультативної та методичної роботи розповіла про приміщення та шляхетну родину Шептицьких, як останніх власників вілли ;
- Вадим Ковпак , завідувач відділу науково-бібліографічної та інформаційної роботи роздав діткам книги - дитячу енциклопедію для ознайомлення , запросив бути нашими користувачами і презентував аудіо проєкти бібліотеки в соцмережах ! Дуже цікавою виявилась пропозиція приходити на аудіозапис в проєкті «ГолосДитини.UA”
- Єлизавета Діденко та Роман Скиба ознайомили з музейною кімнатою фотохудожника Володимира Ольхом’яка .
Відкриттям для всіх стали раритетні засоби для виготовлення та проявлення фото з особистих речей майстра фотографії .
Також в програмі заходу був виступ кобзаря з Нікополя Бориса Бабенка , який виконав твори Тараса Шевченка !
Маріуполь та Львів - разом до Перемоги !
Організатор та модератор зустрічі - Оксана Кумецька , керівник КЗ ЛОР ЛОНПБ в рамках спільнодії по меморандуму з ГО «Всесвіт з Україною» !

Пов'язані статті

Ірина Калинець

Самійленко

Шевченківські читання

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти