Учні Ліцей "Оріяна" ЛМР - гості Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека !

Сьогодні, 14.02.2024 р. , в рамках проєкту "Проведи академічну пару у бібліотеці" відбулось знайомство учнів 7-Г та 8-А класів Ліцею " Оріяна" з книгозбірнею !
Презентацію історії бібліотеки , її діяльності , структури та аспектів основних видів бібліотечної роботи провела керівник КЗ ЛОР ЛОНПБ Оксана Кумецька , котра наголосила на важливості популяризації книгочитання серед молоді , розказала про проєкт " Книгокрай" - електронну інноваційну платформу для учнів Львівщини !
Про шляхетну родину Леона та Ядвіги Шептицьких розповіла Наталя Звольська , завідувач відділу науково-консультативної та методичної роботи бібліотеки .
Але основною темою зустрічі безумовно , сьогодні, в День всіх закоханих , була тема : - " Чи могли Ромео та Джульєтта жити у Львові ?"
Спікером сьогоднішньої лекції-дослідження виступив Марко Сімкін , журналіст-міжнародник, історик, мистецтвознавець , член Експертної ради Департамент освіти і науки Львівської ОДА
Він цікаво та захопливо розповів молоді про Святого Валентина, про те , де знаходяться його мощі та заінтригував неймовірною історією кохання львівських Ромео і Джульєтти!
І , наостанок, Марко Сімкін ознайомив учнів зі своїми книгами - "Мойсей українського народу" і "Ян Щасний Гербурт" та , зважаючи що сьогодні Міжнародний день дарування книг , вручив їх дітям та вчителям !
На прощання - щасливі спільні фото у Музейній кімнаті фотохудожника В. Ольхом'яка !
Щиро дякуємо вчителям Рожанській Ірині Богданівні , Стадник Соломії Михайлівні , Скидан Ганні Василівні , Вайді Ользі Іванівні, Підлісній Наталі Іванівні за сприяння в організації культурно- просвітницького заходу !
До нових зустрічей, до нових спільних проєктів !
Оксана Кумецька , в.о. директора книгозбірні , магістр медіакомунікацій, інформаційної, бібліотечної та архівної справи

Пов'язані статті

Ірина Калинець

Самійленко

Шевченківські читання

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти