Featured

ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ

Сьогодні в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека відбулась непересічна подія - творчий діалог Віктора Проданчука - скульптора , кераміста та графіка в одній особі !
Адже в стінах книгозбірні впродовж травня-червня триває експозиція ART PRODANCHUK, і сьогодні пан Віктор поділився синергією своїх проєктів з поціновувачами його творчості - гостями бібліотеки !
" Я і мій код вічності є в мені , і втілюючи його в своїх думках , металі , глині , дереві, склі , на полотні і на папері в цих залізних штрихах кам'яної пластики , звідки віє відчуття давнини ...
Все це проходить крізь мене і мою душу , і я відчуваю постійний генетичний зв'язок мого древнього роду , який не дає забути ці послання , знаки і коди прадавньої пластики наших предків .
Мій обов'язок - підтримувати цей зв'язок протягом усього життя, наводити паралелі і зшивати творчими нитками наші прадавні цивілізації зі сьогоденням !
Не дай Боже забути хто ми , звідки і куди йдемо . Сьогодні ми є нащадками і носіями прадавніх культур і , головне , не загубити себе і свою суть , своє призначення в швидкоплинному сьогоденні і передати наступним поколінням. Адже всі ми знаємо і пам'ятаємо :
ARS LONGA VITA BREVIS! " - зазначив Віктор Проданчук!
Не обійшлося дійство і без подарунків - автор подарував книгозбірні одну зі своїх робіт , а йому презентувала свою книгу Феодосія Колесник , філологиня, автор напряму "Говори українською, бо живеш на своїй землі!"
Оглянути експозицію ART PRODANCHUK можна до кінця червня за адресою - Зелена, 24 , читальна зала .
Оксана Кумецька, керівник КЗ ЛОР ЛОНПБ

Пов'язані статті

Ірина Калинець

Самійленко

Шевченківські читання

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти