Глобальний тиждень медіаграмотності
Featured

Глобальний тиждень медіаграмотності

У всьому світі з 24 по 30 жовтня проходить Глобальний тиждень медіаграмотності.
У різному віці ми використовуємо різні види медіа: книги, журнали, музику, телебачення, радіо, інтернет, смартфони, ігри, комікси. У сучасному світі люди іноді усвідомлюють, що піддаються впливу, тому дуже важливо вміти взаємодіяти з медіа. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності.
Бути медіаграмотним означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, визначити, наскільки надійною є ця інформація, вміючи розпізнавати різні видів фейків та пропаганди. Медіаграмотність - наш фільтр споживання інформації.
У останній тиждень жовтня в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека буде проходити XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда» . Ця унікальна та інноваційна виставка розроблена спеціально для протидії російській пропаганді, з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.
XR -виставка поєднує звичний формат постерів з новітніми технологіями : 3D моделями, аудіо , відео, VR -порталами, оживаючими фотокартками .
Зелена,24, читальна зала
В.о. директора Оксана Кумецька
0679623923

Пов'язані статті

Віртуальні виставки

Сценарії

Календар знаменних дат

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти