Featured

ПРОЄКТ «ПРОВЕДИ АКАДЕМІЧНУ ПАРУ У БІБЛІОТЕЦІ» ТА ПРОМОЦІЯ ТИЖНЯ МЕДІАГРАМОТНОСТІ : XR -ВИСТАВКА «СПРАВЖНІ ПРИЧИНИ ВІЙНИ»

25 жовтня 2023 р. в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека в межах проєкту «Проведи академічну пару у бібліотеці» , ініційованого та започаткованого в. о. директора Оксаною Кумецькою, задля популяризації роботи бібліотеки , пройшов захід для здобувачів вищої освіти першого ( бакалаврського ) рівня спеціальності 101 Екологія кафедри екології біологічного факультету ЛНУ ім. І.Франка .
Тема - актуальна для екологів : «Посадова інструкція еколога. Професійний стандарт «Еколог». Аналіз екологічної документації підприємства», викладач - доцент кафедри екології Джура Наталія Миронівна .

Щодо вступної кампанії за освітньою програмою «Кібербезпека»

З радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, який пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

Університет пропонує найсучасніші освітні програми, які розроблені на основі актуальних трендів та передових технологій у сфері кібербезпеки. Фаховий науково-педагогічний склад факультету складається з провідних експертів, які забезпечують високоякісне навчання та особисту увагу до кожного студента. Ви отримаєте не тільки якісну освіту, а й можливість стати частиною елітного колективу фахівців у сфері кібербезпеки.

Featured

«Єдина Україна»

✅Вивчай історію разом з нами!
✅✅Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію «Єдина
Україна».
Онлайн-проект покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти
та сформувати новий погляд на вивчення історії.
✅Програма 2023 року оновлена і розрахована на 14 днів онлайн навчання.
✅✅Старт проекту 3 квітня
✅Реєструйся за формою
https://bit.ly/3Khy5co
✅Приєднуйся до нашого телеграм каналу
https://t.me/only4ukraine
Наші партнери
✅Український інститут національної пам’яті
✅Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Featured

Роковина російсько-української війни 2022-2023 рр.

24 лютого 2023 року виповнюється роковина від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, щоб зруйнувати основи нашої державності. В цей рік українські Воїни стали справжнім уособленням усього «чоловіцтва», про яке колись писав І. Франко: «… се до бою чоловіцтво зі звірством стає, се поборює воля неволю».
Featured

Лютий. Рік незламності

24 лютого 2023 р. в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека пройшов захід, який об‘єднав засідання двох Клубів в межах проєкту «Інноваційна бібліотека» (ініціатор -Оксана Кумецька, заступниця директора )-
Клуб «Мову вчи - не мовчи» ( Ярослава Гарасима, професора фольклористики ЛНУ ім. Ів. Франка) та Клубу «Вивчаємо видатні постаті України» ( Наталії Звольської, завідувачки відділом науково-консультативної та методичної роботи).

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти