Лютий. Рік незламності

Лютий. Рік незламності

24 лютого 2023 р. в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека пройшов захід, який об‘єднав засідання двох Клубів в межах проєкту «Інноваційна бібліотека» (ініціатор -Оксана Кумецька, заступниця директора )-
Клуб «Мову вчи - не мовчи» ( Ярослава Гарасима, професора фольклористики ЛНУ ім. Ів. Франка) та Клубу «Вивчаємо видатні постаті України» ( Наталії Звольської, завідувачки відділом науково-консультативної та методичної роботи).
Сьогодні ми всі подумки повертаємося на рік назад, щоб осягнути пережите, підвести підсумок, вшанувати пам‘ять ...
Оксана Кумецька коротко нагадала про початок волонтерства, про виклики та проблеми, з якими починалися соціальні проєкти - «Діти країни - розваги для відваги» та проєкт «Інноваційна бібліотека» ( який налічує в собі три постійно діючі клуби для ВПО :
- Розмовний клуб «Мову вчи - не мовчи»
- Клуб «Вивчаємо видатні постаті України»
- Клуб рукоділля «ВПО для ВПО»)
Поки ворог нищив заклади культури, школи, університети, лікарні, бібліотеки - ми згуртувались та доєднались до численних українських бібліотек , котрі стали пунктами незламності , осередками допомоги для ВПО, проводили різноманітні заходи для дітей та дорослих з міст ведення активних бойових дій .
Коли ворог спалював тисячі українських книг - ми долучилися до збору україномовних книг для людей, котрі виїхали тимчасово закордон.
Ми стали справжнім хабом культури та освіти, комунікації та підтримки !
Присутнім на заході слухачам директор книгозбірні Андрій Цибко зачитав лист від Голови ЛОР Ірини Гримак та запропонував вшанувати пам‘ять Героїв хвилиною мовчання ...
Щодня ми працюємо задля Перемоги ,
щодня ми відкриті до співпраці, щодня ми маємо девіз - «Від серця до серця»!
Вистояли - Переможемо !

Пов'язані статті

МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ !

МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ !

Освіта Львівщини у ЗМІ

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти