НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Featured

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Бібліотечний фонд Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека поповнився новим виданням. Це книга «Історія української бібліотечної справи в іменах (кінець ХІХ ст. – 1941 р.): матеріали до біобібліографічного словника (автор-укладач Л.В.Гарбар., 2017 р.).
У виданні подані біографічні довідки про українців – діячів бібліотечної, книжкової та видавничої справи.
Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека - одна із найдавніших освітянських книгозбірень в Україні. У 2025 році виповниться 100 років з часу її створення. Історія бібліотеки цікава інформацією про її діяльність, а також про її очільників.
У вказаному виданні подаються відомості про одного із директорів бібліотеки – Кухту Івана Андрійовича. Він очолював бібліотеку у періоди з 1933 – 1940 та 1942 – 1944 роки. На той час бібліотека мала назву «Центральна державна педагогічна бібліотека у Львові» .
Під час керівництва Кухти І.А. видавнича діяльність бібліотеки доповнилася трьома збірками – «бібліотечками»: «Львівська педагогічна бібліотечка», «Львівська виховно-дидактична бібліотечка», «Львівська бібліотечка перекладів психологічних праць». Також друкувалися посібники і каталоги, які містили списки найновіших на той час педагогічних, психологічних, дидактичних, методичних публікацій.
Книга-словник розрахована на широке коло користувачів – вчених, студентів, бібліотекарів.

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти