14 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ

Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека 12-14 лютого запрошує долучитися до акцій з дарування книг:

КНИЖКОВИЙ ДАРУНОК ВІД МИКОЛИ СИСКА

Наприкінці 2023 року Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека отримала книжковий дарунок з найкращими побажаннями від Миколи Сиска, письменника, який нагороджений всеукраїнськими та міжнародними відзнаками.

МИСТЕЦЬКА ІМПРЕЗА У БІБЛІОТЕЦІ

Бібліотека, мистецтво, культура – це як синергія духовності. Формування у користувачів високої духовної культури є складової соціокультурної діяльності Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека
27 листопада відбулась творча зустріч із львівським художником Олесем Фіголем (Олексієм Михайловичем). Спілкування з «містиком у живописі та рисунку», а саме так сказав про художника знаний мистецтвознавець Роман Яців, а також презентація альбому «Михайло Фіголь» - дві яскраві сторінки цієї мистецької імпрези. Презентація альбому невипадкова, бо Михайло Фіголь – батько художника, знаний митець з «портретування» українського минулого.

АНОНС ЗАХОДУ

Лікарі-науковці ветеринарної медицини, учасники проєкту «VetHeritage» – гості ЛОНПБ

АКТУАЛЬНО

"УЧИТЕЛЕМ ШКОЛА СТОЇТЬ"

                    Так сказв Іван Франко. Правильно і влучно, як завжди, сказав. А повна цитата така: "Учителем школа стоїть, коли вчитель непотрібний, не приготовлений, то і школа ні до чого". Кому цікаво звіритись, може зазирнути до видання: Іван Франко. Педагогічні статті і висловлювання. - К. Радянська школа, 1960. с.299.

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти