КЛУБ «МОВУ ВЧИ - НЕ МОВЧИ»
Featured

КЛУБ «МОВУ ВЧИ - НЕ МОВЧИ»

в межах проєкту «Інноваційна бібліотека»
(керівник проєкту Оксана Кумецька)
Сьогодні , 1 вересня , ДЕНЬ ЗНАНЬ !
А також свято в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека - ювілейне , 30- те засідання Клубу вивчення рідної мови «Мову вчи - не мовчи» !
Відбувалось засідання в незвичному форматі - без викладача , професора кафедри фольклористики ЛНУ ім. І. Франка Ярослава Гарасима - ми його на сьогодні доручили допитливим юним студентам, а самі тим часом запросили до себе в гості потужну команду цікавих спікерів :
Феодосія Колесник представила свій авторський проєкт «Говори українською, адже ти на своїй землі» - «Ми всі перероджуємось та трансформуємось в часи цієї війни , починаємо дивитись на звичні нам речі під іншим кутом !».
Мета презентації - розширення можливостей для підвищення мовленнєвої компетентності в освітньому процесі.
Ірина Запотічна-Ванчосович - головний редактор та засновниця журналу - нового концептуального суспільно - політичного видання у Львові розповіла усім присутнім про це чудове видання !
«АКЦЕНТИ плюс» – цікавий глянцевий журнал, який акцентує увагу на важливих темах сьогодення.
МЕТА журналу «АКЦЕНТИ плюс»: не дати «потонути» у нинішньому океані інформації та привернути увагу до важливих питань, подій, людей.
У нашій книгозбірні в читальній залі є спеціальна поличка з примірниками випусків журналу останніх років, адже уже впродовж другого року на сторінках глянцю є публікації про нас !
Розставляймо правильні Акценти в житті !
@Світлана Мерзлова - директор ГО , виступила ініціатором підписання з бібліотекою Меморандуму про співпрацю для популяризації української мови, культури та традицій !
А також представила учасникам заходу юну та талановиту українську письменницю Олю Вовк !
Насичено , неначе кольоровий калейдоскоп, пройшло сьогодні Свято знань в книгозбірні і слухачі з різних куточків України були учасниками культурного дійства та отримували насолоду від спілкування та поезії !
Працюємо задля Перемоги !

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти