ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ «ПРОВЕДИ АКАДЕМІЧНУ ПАРУ У БІБЛІОТЕЦІ»
Featured

ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ «ПРОВЕДИ АКАДЕМІЧНУ ПАРУ У БІБЛІОТЕЦІ»

Сьогодні , 19 жовтня 2023 р. в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека започатковано проєкт «Проведи академічну пару у бібліотеці».
Перший захід проводила ініціаторка ідеї - професор кафедри маркетингу Львівського торговельно-економічного університету Інна Бойчук для своїх студентів 2,3 і 4 курсів факультетів :
- маркетингу
- менеджменту
- журналістики .
Тема була обрана актуальна - «Професійна етика журналіста та піар в сучасних умовах».
Спікерами були запрошені Андрій Левик - головний редактор журналу «Наша спадщина» , член Національної спілки журналістів України, науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України та філологиня, авторка проєкту «Говори українською, бо живеш на своїй землі» Феодосія Колесник.
Інна Бойчук представила студентів, озвучила тему академічної пари та наголосила на тому, що такі заняття - інноваційні, креативні та допомагають вийти з формату он-лайн навчання, у який нас мимоволі втягнув період карантину ковіду та відкрита агресія воєнних дій ворога.
З вітальним словом до студентів звернулась в.о. директора КЗ ЛОР ЛОНПБ Оксана Кумецька, яка модерувала захід та підкреслила важливу роль піару в формуванні топ-менеджерів різних рівнів та спеціальностей , побажала студентам тримати високу планку професіоналізму та реагувати на попит ринку інформаційних технологій .
Наталя Звольська, завідуюча відділом науково-консультативної та методичної роботи КЗ ЛОР ЛОНПБ ознайомила присутніх з історією приміщення бібліотеки, розказала про останніх власників палацику - Леона та Ядвігу Шептицьких, про родинні фото та сумну долю нащадків великої сім‘ї .
Андрій Левик , як журналіст , розповів про своє бачення проблем етичного написання статей, про приклади з власного досвіду , про свій журнал - як хобі переросло в професію .
Феодосія Колесник запевнила студентів , що грамотна мова - це їхній рівень професіоналізму , це як «вишукане вбрання» , яке дозволяє почувати себе впевнено і комфортно в будь-яких ситуаціях. Також вона порадила завести словничок влучних виразів та фразеологізмів , які можна потім використати в своїх дописах та статтях.
Перейшовши з читальної зали бібліотеки в приміщення музейної кімнати фотохудожника Володимира Ольхом’яка , студенти мали можливість почути цікаву доповідь працівників бібліотеки Романа Скиби та Єлизавети Діденко про опрацювання та оцифрування доробку великого майстра-фотографа.
В фотомузеї була озвучена ідея проведення конкурсу для студентів - написати найвлучніший коментар до трьох вибраних фотографій з архіву В. Ольхом’яка .
Результатом конкурсу буде обрання переможців комісією , в склад якої увійдуть сьогоднішні спікери та відомий фотограф та колекціонер Роман Метельський , керівник ІВ «Фотографії Старого Львова».
Дякуємо всім учасникам сьогоднішнього заходу за свій вклад в інноваційний проєкт «Проведи академічну пару у бібліотеці».
Далі буде ...
Керівник книгозбірні - Оксана Кумецька, магістр інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти