Презентація книги Надії Мориквас «Корнелія»

Презентація книги Надії Мориквас «Корнелія»

Днями, 18 листопада, у читальній залі бібліотеки відбулася презентація книги «Корнелія». Автор Надія Мориквас - письменниця, літературознавець, поетеса, журналіст. Головний редактор культурологічного журналу «Річ». Лауреат Літературної премії року ім. Богдана Лепкого.

Презентація відбулась за участю шкільних бібліотекарів Львівщини – слухачів курсів підвищення кваліфікації при Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО).

Представила письменницю завідувач кабінету інформаційно-методичного забезпечення ЛОІППО п. Надія Корж.

Вона ознайомила присутніх з біографічними даними письменниці, охарактеризувала її творчий доробок. Зокрема, процитувала слова письменниці про себе: «Привчена любити світ і шанувати людей… У житті, в літературі, у журналістській практиці намагаюсь не зраджувати своїх основних засад: не боятися бути доброю і не щадити себе… Світ залежить від нас так само, як і ми від нього. Світ такий, яким ми його бачимо…».

alt

Роман-есей «Корнелія» представила директор бібліотеки Ярослава Сокольська. Гортаючи сторінки книги, вона розповіла про головних осіб твору: красуню Корнелію Опришко та поета-молодомузівця Петра Карманського, зачитала кілька уривків.

alt

Відзначила глибину дослідження авторкою трагічних сторінок історії Галичини першої половини ХХ століття, а також те, що кожен, хто прочитає твір, знайде немало паралелей з сьогоденням. Особливу увагу звернула на те, що твір читається легко, невимушено і разом з тим зворушливо і проникливо.

alt

Уважно слухали присутні письменницю, яка розповіла про ідею написання роману-есея. А після розповіді вона відповіла на численні запитання слухачів.

Презентація пройшла у теплій, дружній атмосфері. Усі бажаючі мали можливість придбати книгу «Корнелія» безпосередньо у представника «Видавництва Старого Лева», в якому вона вийшла друком 2015 року.

 

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти