25 ЗАПИТАНЬ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

 25 ЗАПИТАНЬ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

 Фонд бібліотеки поповнився новими періодичними педагогічними виданнями. Пропонуємо ознайомитися з матеріалами статті з питань підвищення кваліфікації педагогів.

 25 ЗАПИТАНЬ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ. –

 (Матеріали підготувала Н.Харченко, м. Київ. – Журнал «Управління освітою». - № 11, 2019. – с.6-19.).

            Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 затверджено Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Цей Порядок визначає процедуру,  види, форми, обсяг (тривалість), періодичність, умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти й установ усіх форм власності та сфер у  управління.         

Автор статті ставить цілий ряд запитань щодо підвищення кваліфікації педагогів та дає відповіді на них. Стисло і коротко, але в достатньому обсязі описано категорії педагогічних працівників, які зобов’язані проходити підвищення кваліфікації, визначено форми і види підвищення кваліфікації, обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації, місця підвищення кваліфікації, визнання результатів підвищення кваліфікації, визнання результатів самоосвіти працівників із науковим званням тощо.

         Нагадуємо, що скористатися опублікованими у періодичних виданнях матеріалами можна, відвідавши бібліотеку, яка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Зелена,  24. Також можна замовивши послугу «Електронна доставка документів», що на сторінці бібліотеки

Підготувала: Я. Сокольська

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти