НОВА АУДІОКОМПОЗИЦІЯ ПРОЄКТУ "З ПЕРШИХ УСТ: ПИСЬМЕННИКИ І ПОЕТИ ЛЬВІВЩИНИ"

У рамках реалізації мультимедійного проєкту пропонуємо ознайомитись з аудіокомпозицією за твором "Основний закон" а авторському виконанні відомої львівської поетеси Юлії Курташ-Карп. Поезія, що звучить із уст автора, викликає неповторні відчуття.

Перегляд аудіокомпозиції за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=tg6bOZ5giQI 

ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ "ШЛЯХ ДО ТАРАСА"

За такою назвою 26 березня у читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Відкрила захід заступник директора бібліотеки Ярослава Сокольська, процитувавши слова із пісні у виконанні українського співака Василя Зінкевича, написані Юрієм Рибчинським і покладені на музику Олександром Осадчим: 

В дні перемог, і в дні поразок,

 В щасливі дні, і в дні сумні

Іду з дитинства до Тараса,

Несу думки свої земні.

Промовиця відзначила, що всі ми українці і хоч у кожного із нас своя життєва дорога, усіх нас єднав та єднає шлях до Великого Кобзаря.

З вітальним словом звернулась до присутніх Оксана Кумецька, т.в.о. директора бібліотеки. Зазначила, що особливого значення має вшанування пам'яті Тараса Шевченка, коли воно відбувається за участі молоді, відбувається у бібліотеці, що є не лише закладом із надання інформації, а й осередком культури та просвітництва.

А далі - чарівне дійство, що занурило у світ Генія та дало можливість сповна відчути Шевченків дух, як саму душу українського народу, що змалку живе у кожному із нас. Творили культурне свято студенти Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету "Львівська політехніка" під керівництвом викладача української мови Ірини Дикої. Кожне слово, написане Тарасом Шевченком, яке звучало цього дня у залі, неповторне й актуальне досі. В час боротьби проти російського окупанта, коли наш народ ціною крові захисників і захисниць виборює свою незалежність, Шевченкові слова є втіленням духу і гідності українців, лунають закликом до дії.

З ПЕРШИХ УСТ: ПИСЬМЕННИКИ І ПОЕТИ ЛЬВІВЩИНИ

Бібліотека в рамках реалізації мультимедійного проекту за назвою, зазначеній у заголовку, пропонує ознайомитись з аудіокомпозицією за твором "У пошуках Палестини"  в авторському виконанні відомої львівської поетеси Юлії Курташ-Карп. 

Перегляд аудіокомпозиції за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=AsaYjirqx44  

З ПЕРШИХ УСТ: ПИСЬМЕННИКИ І ПОЕТИ ЛЬВІВЩИНИ

Такою є назва одного із мультимедійних проектів, яка реалізується у бібліотеці. У Всесвітній день поезії, 21 березня, пропонуємо ознайомитись з аудіокомпозицією, створеною за твором "Весняночка" у виконанні відомої львівської поетеси Юлії Курташ-Карп. Перегляд аудіокомпозиції за покликанням: https://youtu.be/jcBXHt8HYk8     

Популяризація українського слова у всіх його виявах - один із найважливіших напрямків роботи бібліотеки. Загальновідомо, що читання розвиває, збагачує, мотивує, дає знання, загалом є невід'ємною частиною культури.

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти